Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Scarlet Deer Inn plošinovkou ze středověku od tvůrců Feudal Alloy

Právě oznámena + obrázky.

Domácí indie studio Attu Games dnes v poledne ohlásilo novou hru Scarlet Deer Inn, kterou naváží na úspěšné Feudal Alloy z roku 2019.

Půjde o příběhovou, tradičně animovanou a ručně kreslenou plošinovku s prozkoumáváním realistického středověkého prostředí, které jako by vypadlo z oka některým městům na jihu Čech či Moravy.

Má to být kombinace klidné adventury a rychlé plošinovky. Přes den pomáháte v zájezdním hostinci, poznáváte životní osudy nevšedních lidí a snažíte se zapadnout do cizího prostředí s tajemnými zákoutími, zatímco v noci utíkáte svým strachům a úzkostem kvůli vyrovnávání se ze ztrátou blízkých.

"Ujmeš se role Elišky, nesmělé vesnické dívky. Ta se po smrti rodičů stěhuje ke svým příbuzným, kteří vlastní vyhlášený zájezdní hostinec. Přes den budeš pracovat, pečovat o nevšední hosty, poznávat osudy místních lidi a prozkoumávat okolí hostince a rušného města, zatímco v noci se budeš snažit utéct svým temným snům, strachům a úzkostem, které se tě snaží pohltit. Dokud máš dost světla, nic ti nehrozí," praví popisek na Steamu.

Read this next