Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nový Silent Hill na uniklých obrázcích

Co se o nich zatím ví?

Respektovaný insider přes hororové tituly DuskGolem dnes časně ráno zveřejnil několik obrázků z dosud neoznámené Silent Hill hry.

Mají být sice staršího data, už z roku 2020, takže je možné, že projekt nyní vypadá trochu odlišně.

"Jsem si jistý, že mnozí budou mít pochyby, ale jsem si tímto únikem jistý a mám toho hodně dalšího, co by prokázalo pravost. Nicméně nechci ostatní vyzradit předem a počkám na ofiicální oznámení," napsal na Twitteru.

Patrně to pochází z toho projektu Silent Hill, který kutí nějaké japonské studio, nikoli polští Bloober Team (The Medium, Blair Witch, Observer).

Aspoň to tedy tak vypadá z textů v japonštině na jednom z obrázků. Píše se tam, že úřady opakovaně požadovaly výslech, ale neodpověděli jsme na to, což může být porušení určitého paragrafu a zákona. Pokud to nevyslyšíte, má to být považováno za zanedbání péče o dítě.

Projektů ze série Silent Hill má být chystáno vícero naráz, toto je pouze jeden z nich.

Někteří fanoušci připomněli, že tento zdroj se obvykle nepletl, když šlo o Resident Evil a Capcom, ale u jiných sérií se některé jeho zvěsti nepotvrdily - například starší tvrzení, že Silent Hill má být oznámen v brzké době, ale nic takového se dodnes nestalo.

DuskGolem zmínil, že ve hře potkáme jména Anita a Maya. A že v ní vážně mají být nějaké SMS zprávy. Kdysi svět obletěla zpráva, že nový Silent Hill má před začátkem hraní vyžadovat souhlas s tím, aby vám směl posílat textové zprávy a emaily od herních postav.

Read this next