If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Singleplayerové hry mají místo na trhu. Zatím.

Tvrdí to tvůrce Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Bývalý zasloužilý vývojář Bethesdy, senior a současný designér připravovaného RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning, Ken Rolston, věří, že signleplayerové hry z trhu jen tak nezmizí.

Podle Rolstona mají singleplayerové hry minimálně v krátkodobém měřítku vlemi solidní pozici na trhu jistou. Důvodem má být fakt, že multiplayer nelze ušít hráči na míru do takové míry, jako pečlivě připravený singleplayerový zážitek.

"Já si myslím, že singleplayer je přesně určený pro jednoho hráče a ano, jsou vydavatelé, kteří si právem myslí, že když tam dáte multiplayerové prvky, tak bude mít hra víc předností. Ale já vím, protože jsem moudrý a už jsem v téhle branži strávil hodně let, že singleplayerový zážitek je to nejlepší, co v současné době můžeme pro hráče vytvořit a že existují nejen technické důvody, proč nemůžeme mít ze všech her najednou co-op nebo multiplayer," řekl Ken Rolston v rozhovoru pro Industry Gamers.

Rolston také řekl, že jeden z jeho oblíbených vtipů na téma velkých otevřených singleplayerových her je, že to jsou vlastně MMO hry, ale bez těch otravných hráčů.

Kingdoms of Amalur: Reckoning u nás vyjde 8. února 2012.

Příběhový trailer z Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments