Skip to main content

Slevy na HTC Viveport před návratem do školních lavic

Nejen pro Vive.

Společnost HTC si v obchodě Viveport s virtuálními zážitky připravila slevy k příležitosti začátku nového školního roku. Fanoušci virtuální reality se mohou těšit na bohatou nadílku programů, které rozšíří jejich vědomosti i oblíbené herní tituly. Ty jim dopřejí zasloužený odpočinek. V nabídce nechybí propracovaný anatomický atlas 3D Organon VR Anatomy, ohromující virtuální výšlap na Mount Everest ani oblíbená zombie střílečka Arizona Sunshine. Kreativcům pak jistě udělá radost možnost transformovat své fantazie ve virtuální umění prostřednictvím aplikace Tilt Brush.

Nabídka platí až do 1.9.2019 a je dostupná nejen uživatelům virtuální reality HTC Vive, ale také majitelům headsetů Oculus Rift, Valve Index a Windows Mixed Reality.

3D Organom VR Anatomy - Nejlepší a nejrychlejší způsob, jak poznávat a objevovat lidskou anatomii pomůže nejen uchazečům o studium medicíny, ale i zvídavým studentům středních škol. První plně funkční anatomická aplikace pro virtuální realitu se dočkala zvýhodnění ve výši 30 %. V titulu lze manipulovat s kostmi, svaly, cévami, jednotlivými orgány a dalšími anatomickými strukturami v pohlcujícím 3D virtuálním prostoru bez hranic.

Everest VR - Nejjednodušší možnost prožití výstupu na Mount Everest na vlastní kůži se dočkala slevy 55 %. Uživatelé v něm zažijí realistický pocit z pohledu první osoby v prostředí nejvyšší hory světa a 5 ikonických scén. Příprava na výpravu začíná již v základním kempu, kde startuje samotná cesta na vrchol. Ta vede hrozivými ledovci Khumbu nebo po nebezpečném Hilaryho schodu.

Tlit Brush - Pohlcují zážitek, který dává neomezený prostor pro lidskou fantazii, lze nyní pořídit o 40 % levněji. Uživatelé si mohou upravovat přednastavené scény nebo namalovat zcela nový obraz, který nezná hranic. Titul Tilt Brush umožňuje malovat ve 3D prostoru a v 360 stupních pomocí nejrůznějších nástrojů. Během chvilky může tak vzniknout umělecké dílo, které lze nasdílet mezi ostatní uživatele, a ti si ho mohou ve svém vlastním headsetu projít a prohlédnout.

Arizona Sunshine - Do akční nabídky se s 60% slevou dostala i jedna z nejlépe hodnocených stříleček pro virtuální realitu. Hráči v titulu Arizona Sunshine zažijí na vlastní pocit vypuknutí zombie apokalypsy a boj o vlastní přežití. To vše zabalené v příběhové kampani, která hráče zavede na bojiště po jihozápadní Americe. Na bojiště lze vyrazit i v kooperaci, nebo ve hře více hráčů.

Read this next