If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Slovenská lovecká hra Way of the Hunter

+ trailer, detaily.

Češi se vyprofilovali jako velmoc na kamionové simulátory, na Slovensku jsou zase specialisté přes lovecké hry.

Bratislavské studio Nine Rocks Games s veterány z bývalého Cauldronu (série Cabela) pro vydavatele THQ Nordic kutí Way of the Hunter.

Bude to hra plná napětí a vzrušení, protože každý lov proběhne úplně jinak než ten minulý.

Ve vývoji je pro PC, PS5 a Xbox Series, zatím bez data vydání, ale bude mít české titulky, slibuje produktová stránka na Steamu.

Debutový trailer:

Autentický lovecký zážitek vám dovolí prozkoumat a lovit v rozlehlých otevřených prostředích Evropy a USA, z nichž každé má mít 55 mil čtverečních. Zvěř se tam má chovat přirozeně, jako tomu je ve skutečné přířodě, i sofistikovaně reagovat na různé podněty, když vás zmerčí.

Budete řešit etické výzvy lovu v příběhovém režimu (o rodinném loveckém byznysu a rivalitě i přátelství) nebo prostě jen volný mód bez omáčky okolo. Podporován bude také co-op s kamarády.

Po střelbě můžete svůj výkon zhodnotit v opakovačce s kamerou sledující kulku, která má být fyzicky simulována a s realistickou balistikou.

Komplexní systém trofejí zohlední kondici i běh, zatímco při lovu budete analyzovat krev raněné zvěře i různé náznaky toho, co se děje. Více na homepage.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments