Skip to main content

Sony představuje novou značku herního vybavení pro PC

Co to je Inzone?

Společnost Sony Europe B.V. dnes představila INZONE – novou značku herního vybavení pro hráče počítačových her, která zostřuje smysly a maximalizuje herní schopnosti. Monitory INZONE se vyznačují neuvěřitelným obrazem s vysokým rozlišením a vysokým dynamickým rozsahem, zatímco náhlavní soupravy nabízejí vynikající zvuk a technologii 360 Spatial Sound for Gaming. Tato nová značka využívá zkušeností společnosti Sony jako průkopníka audiovizuálních technologií a přináší funkce, které hráče vtáhnou do akce s naprostým soustředěním. INZONE je navržena pro mimořádný výkon a umožňuje ponořit se do hry, která vede k vítěznému konci.

„Díky rozšíření soutěží v e-sportu a rozvoji herní zábavy se trh rozrůstá a zájem o hraní her roste. Špičkové audio a vizuální technologie produktů společnosti Sony mají dlouhou historii, a proto věříme, že tato nová řada nabídne ještě více možností těm, kteří chtějí vylepšit své stávající herní systémy. Jsme odhodláni přispívat k rozvoji herní kultury tím, že hráčům PC a PlayStation® nabídneme další možnosti, jak si mohou hraním her obohatit život. Společnost Sony je také hrdá na to, že může být sponzorem předních světových lig elektronických sportů Evolution Championship Series (Evo) 2022 and 2023, PGL DOTA2 Arlington Major 2022 a VALORANT Champions Tour a přeje si, aby se herní kultura i nadále rozvíjela.“ uvedl Yukihiro Kitajima, vedoucí oddělení Game Business and Marketing Office společnosti Sony Corporation.

Přehled herních monitorů

Zcela nový herní monitor INZONE M9 s HDR nabízí rozlišení 4K a vysoký kontrast s funkcí Full Array Local Dimming pro hráče, kteří hledají lepší zážitek při hraní her s detaily v hluboké černé a vynikajícím jasem. Hráči se mohou těšit také na 144Hz obnovovací frekvenci, IPS a 1ms GtG (Gray to Gray) dobu odezvy, která jim umožní rychlejší reakce. Herní monitor INZONE M3 navíc poskytuje vysokou obnovovací frekvenci Full HD s 240 Hz, s technologií 1 ms GtG (Gray to Gray) a proměnlivou obnovovací frekvencí. Tím hráčům umožňuje přesně zachytit pohyby soupeřů ve střílečkách.

Jedinečný stojan s malou hloubkou poskytuje naprosté pohodlí při hraní a zároveň optimalizuje prostor na stole pro periferní zařízení. Díky tomu, že monitor zabere málo místa, mohou hráči snadno umístit šikmou klávesnici a velkou herní podložku pod myš blízko displeje nebo pod něj. Mezi další funkce patří nastavitelná výška a náklon, výběr barev zadního osvětlení a úhledné vedení kabelů pro čistou pracovní plochu.

Nástroje pro hraní her

Díky funkci automatického přepínače KVM (Auto USB Hub Switch) mohou uživatelé ovládat až dva počítače pomocí jediné klávesnice, myši a náhlavní soupravy připojené k monitoru. Díky režimu FPS Game Picture Mode jsou jas a kontrast optimalizovány, aby mohli hráči jasně vidět soupeře. Funkce Black Equalizer navíc umožňuje odhalit detaily i v tmavých partiích.

Přehled herních náhlavních souprav

Nová řada bude nabízet dvě nové bezdrátové náhlavní soupravy, INZONE H9 s výdrží baterie 32 hodin a INZONE H7 s výdrží baterie 40 hodin, a také kabelovou náhlavní soupravu INZONE H3. Všechny tři modely jsou vybaveny flexibilním výklopným mikrofonem s mikrofonním ramínkem a funkcí ztlumení zvuku, což uživatelům umožňuje bezproblémovou komunikaci se členy týmu během hry.

Funkce 360 Spatial Sound for Gaming od společnosti Sony, která se aktivuje pomocí softwaru INZONE Hub pro PC, reprodukuje prostorový zvuk z vícekanálových zvukových signálů tak, jak to zamýšleli tvůrci her. Tato přesná reprodukce zvuku zlepšuje vnímání prostoru a umožňuje hráči přesně slyšet kroky a pohyby. Aplikace pro chytré telefony „360 Spatial Sound Personalizer“ zajistí uživatelům také prostorový zvuk optimalizovaný podle tvaru jeho uší pro skutečně personalizované hraní.

Membrány sluchátek INZONE H9 a INZONE H7 byly vyvinuty na základě zkušeností společnosti Sony v oblasti technologie sluchátek a mají jedinečný tvar, který sluchátkům umožňuje reprodukovat extrémně vysoké frekvence s výjimečnou přesností, stejně jako autentické nízké frekvence pro pohlcující herní zážitek.

Kanálky na náušnících modelů INZONE H9, INZONE H7 a INZONE H3 kontrolují a optimalizují reprodukci nízkofrekvenčního zvuku a zajišťují silné basy, díky nimž se hluboké tóny zdají být neuvěřitelně reálné.

Široké, měkké polstrování hlavového mostu rovnoměrně rozkládá váhu sluchátek na hlavě hráče a zajišťuje dlouhodobé pohodlí při nošení. Náušníky jsou tvarovány tak, aby optimálně přiléhaly k bočním partiím hlavy a minimalizovaly tlak na uši hráče.

Sluchátka INZONE H9 mají několik mikrofonů pro potlačení hluku, které eliminují jakýkoliv hluk rušící výkon, od hlučných ventilátorů počítače až po hlasité stavební práce venku. Pro ještě lepší zážitek z hraní použila společnost Sony stejnou technologii Dual Noise Sensor Technology, kterou využívá u špičkových sluchátek řady 1000X. Díky režimu Ambient Sound Mode vám při hraní her nikdy neuniknou důležité okolní zvuky, jako je telefonní hovor, zvonění zvonku nebo když na vás partner mluví.

Interoperabilita pro lepší hraní: Ideální pro PlayStation 5

Monitor INZONE M9 využívají funkci Auto HDR Tone Mapping, která spolupracuje s konzolemi PlayStation®5, automaticky rozpozná monitor při počátečním nastavení a optimalizuje nastavení HDR. Monitor se navíc automaticky přepne do režimu Cinema Mode při sledování filmů na systému PlayStation®5 a do režimu Game Mode při hraní her.

Modely INZONE H9 a INZONE H7 umožňují zobrazení nastavení na obrazovce, takže mohou hráči snadno upravit nastavení na náhlavní soupravě, které se promítne na obrazovce v ovládacím centru PlayStation®5. Obě sluchátka jsou také vybavena funkcí vyvážení herního prostředí a chatu, která hráčům umožňuje měnit vyvážení hlasitosti mezi herním zvukem a chatem přímo na sluchátkách. Jsou také vybavena řadou funkcí včetně možnosti spolupráce s technologií Tempest 3D AudioTech, která hráčům umožňuje vychutnat si při hraní pohlcující zvuky s intenzivnějším prostorovým vjemem.

Software INZONE Hub od společnosti Sony byl vytvořen pro ovládání monitorů a náhlavních souprav INZONE a umožňuje uživatelům přizpůsobit si zážitky pomocí široké škály funkcí, včetně různých nastavení zvuku a obrazu.

Obalový materiál výrobků Sony neobsahuje plasty. Používá pouze recyklované materiály a netkanou celulózu, což odráží závazek společnosti Sony snižovat dopad výrobků a postupů na životní prostředí.

Read this next