Skip to main content

Sony: Získat PS5 by mělo být snazší. A česky nadabovaný reklamní spot

UPDATE.

Na Eurogameru jsme o tom informovali už začátkem prosince, dnes na to navázala Sony oficiálním komuniké.

Věnuje se tomu trochu opožděně speciální příspěvek na PS Blogu.

"Získat PS5 by mělo být od letošního roku snažší. Děkujeme za tvou trpělivost. Nový spot „Live From PS5" oslavuje tento okamžik."

Minutová reklama vypichuje výjimečné zážitky z PS5 univerza ve formě televizního zpravodajství, jako dnes ráno ta australská s pavoučím mužem. Tato kompletní verze odkazuje na hry jako Marvel’s Spider-Man 2, Returnal, Horizon Forbidden West, God of War Ragnarok, Final Fantasy XVI a další.

Isabelle Tomatis, viceprezidentka Sony pro brand, hardware a příslušenství, uvedla, že se museli potýkat s bezprecedentní poptávkou a globálními výzvami.

Pokud jste se tedy rozhodli koupit PS5, mělo by to být teď lehčí, což už platí nejen pro ČR, ale pro celý svět.

UPDATE - tady je dokonce česky nadabovaná verze reklamy:

Tisková zpráva domácí pobočky Sony uvádí: "PlayStation dnes slaví spuštění nové reklamní kampaně „Živě z PS5“ inspirované některými z nejlepších her dostupných na PS5. Tuto jedinečnou aktivaci rozjíždíme ve všech klíčových globálních regionech, od Ameriky po Evropu, Asii a Střední východ. Během nadcházejících týdnů sledujte naše sociální sítě a tuto webovou stránku, kde budeme oslavovat oblíbené hry pro PlayStation 5. Na veletrhu CES jsme oznámili, že se nám povedlo prodat již 30 milionů konzolí PS5 a že prosinec byl tím nejúspěšnějším prodejním měsícem PS5 vůbec. Jsme rádi, že můžeme nový rok zahájit podpořenými zásobami těchto konzolí a nalákat tak další hráče, aby se připojili k zábavě s PS5."

Read this next