Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přehled pár dodatečných oznámení z Extended vysílání Xboxu

Valheim, Texaský masakr, Flight Simulator, As Dusk Falls...

Sice se dopředu říkalo, že tam budou jen doplňující rozhovory a žádná nová ohlášení, ale nakonec tomu tak úplně nebylo...

Vedle hodně povídání ukecaných tvůrců došlo během Xbox Extended Showcase i k několika čerstvým oznámením. Pojďme si je zde shrnout, abyste si nemuseli pouštět celý záznam půldruhé hodiny dlouhého streamu.

Populární vikingský survival Valheim míří na konzoli Xbox a také na předplatné Game Pass. V PC verzi tam bude letos na podzim a na Xboxu na jaře příštího roku. O port na Xbox a Microsoft Store se starají Piktiv a Fishlabs.

Dnes vyšla další, už desátá bezplatná aktualizace herního světa Microsoft Flight Simulatoru, která vylepšuje USA. S propracovanějším 3D vymodelováním dvanácti městských oblastí, včetně San Diego či Seattlu, dále čtyři ručně vytvořená letadla, osmdesátsedm bodů zájmu a devět nových aktivit.

Asymetrická hororová multiplayerovka The Texas Chain Saw Massacre vyjde v roce 2023. Nové video ukázalo některé lokace, zbraně i ovladatelné postavy. Půjde jinak o hru určenou i pro staré konzole, s čímž vypomůže studio Sumo Nottingham. Navzdory chybné zmínce o časové exkluzivitě dojde k vydání naráz pro PC, Xbox One, Xbox Series (včetně Game Pass), PS5 a PS4.

Halo míří do Fall Guys. Od 30. června si splněním výzev ve Spartan Showdown odemknete extra odměny. Začátkem července na to naváže nějaký další tématický Halo obsah.

Za oponu tvorby pak vzali autoři interaktivního drama As Dusk Falls ve čtyřminutovém deníčku. Příběh bude rozdělen do dvou knih, v nichž hráči rozhodnou o osudu postav. Jako inspirace prý posloužily TV seriály Breaking Bad a Fargo či film Dog Day Afternoon.

Na závěr pak záběry z hraní indie FPS Slime Rancher 2 (podzim 2022):

A co takhle přehlídka ID@Xbox s hrami, o nichž jste pravděpodobně ještě nikdy neslyšeli?

Read this next