If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Souhrn všech trailerů a oznámení Warhammer her

Darktide, Space Marine 2, Boltgun, Rogue Trader a další.

Games Workshop v noci na dnešek uspořádali předváděčku Warhammer Skulls, kde společně s licenčními partnery oznámili či ukázali řadu chystaných her z tohoto univerza.

Z Warhammer 40,000: Darktide od studia Fatshark (Vermintide) to byl příběhový trailer. Tato co-op akce pro čtyři lidi byla zacílena na 13. září 2022 pro PC (Steam) a Xbox (hned na Xbox Game Pass). Na výběr bude standardní edice za 40 dolarů či Imperial Edition za 60 dolarů.

Warhammer 40,000: Boltgun je nově ohlášenou retro first-person singleplayerovou střílečkou pro staré i nové konzole a PC někdy v roce 2023. Stojí za ní Auroch Digital a Focus Entertainment:

Prvním klasickým cRPG v tomto univerzu bude druhá představená novinka, Warhammer 40,000: Rogue Trader. Owlcat Games vás vezmou na průzkum rozsáhlé a nebezpečné oblasti Koronus Expanse s partičkou věrných společníků.

Aby bylo zastoupení žánrů kompletní, bude tu ještě 2D arkáda / plošinovka Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef. Vyjde 20. října tohoto roku pro PC, Nintendo Switch, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X|S.

Chybět nemohla ani největší, nejspíš nejočekávanější hra pod touto značkou, kterou je Warhammer 40,000: Space Marine 2. Nicméně tady Saber Interactive pouze vzali za oponu vývoje, kde se snaží navodit atmosféru a objasnit, jaké zapálení tvůrci pro hru mají:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Warhammer 40.000: Space Marine 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Awaiting cover image

Warhammer 40k: Darktide

Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments