Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Informace o soundtracku Mass Effect 3

Hudba opět od známých skladatelů.

EA dnes oznámili, že podobně jako v předchozích dílech série Mass Effect i pro březnovou trojku zkomponují hudbu známí či talentovaní skladatelé.

"Hudba je pro celý dojem ze hry velmi důležitá," říká Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect. "Každý ze skladatelů hraje důležitou úlohu v tom, jakou kombinací forem podkreslit dění a emoce v Mass Effect 3." Konkrétně půjde o:

Clint Mansell, na Zlatý glóbus nominovaný hollywoodský skladatel, jenž pracoval například na snímcích Black Swan, The Wrestler a Requiem for a Dream.

Christopher Lennertz, na Emmy nominovaný hollywoodský skladatel, jenž se naposledy podepsal pod hudbou k filmu Horrible Bosses. Dříve složil hudbu k DLC Mass Effect 2: Overlord, Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker a získal Interactive Academy Award za hudbu pro Medal of Honor.

Cris Velasco, známý jako autor hudby pro sérii God of War, pracoval rovněž na DLC Mass Effect 2: Kasumi a Mass Effect 2: Arrival.

Sam Hulick, veterán série Mass Effect, má na kontě hudbu pro Mass Effect, Mass Effect: Bring Down the Sky a Mass Effect 2.

Sascha Dikiciyan, další veterán videoherní branže, je znám zkomponováním hudby pro TRON: Evolution a skladeb pro Mass Effect 2: Kasumi a Mass Effect 2: Arrival.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Mass Effect 3

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments