If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Specifika PC verze Call of Duty WW2

+ doporučená sestava.

Jak nejspíš víte z Dobrého rána, už pár dnů je možné pre-loadovat PC betu Call of Duty WW2 (Alza.cz) ze Steamu, která začne pozítří, 29. září, a naváže na tu konzolovou. V té souvislosti se leckde objevily její HW nároky, ovšem ty známe již od půlky září.

Co tehdy nebylo, je doporučená sestava pro hraní. Ta zahrnuje: operační systém Windows 10, procesor jako Intel Core i5-2400 či AMD Ryzen R5 1600X, 12 GB RAM, 25 GB volného místa na harddisku, grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 s 6GB či AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580, DirectX 11, připojení k internetu a DX kompatibilní zvukovku.

Současně s tím dali Activision na vědomí některá specifika PC verze hry. Bude podporovat 4K rozlišení, framerate až do 250fps, G-Sync monitory, ultra široké monitory a myš s podporou vysokého rozlišení.

V menu letošního Call of Duty dále najdete nastavení FOV (zorné pole výhledu), plně přenastavitelné klávesy a myš, či pokročilé nastavení grafiky. Zatímco v plné verzi nemá chybět asistent s mířením, v betě tato funkce absentuje. To samé platí pro výstup na vícero monitorů či efekt HDR, na obojí si též musíte počkat až do začátku listopadu.

Comments