Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Specifika PC verze Call of Duty WW2

+ doporučená sestava.

Jak nejspíš víte z Dobrého rána, už pár dnů je možné pre-loadovat PC betu Call of Duty WW2 (Alza.cz) ze Steamu, která začne pozítří, 29. září, a naváže na tu konzolovou. V té souvislosti se leckde objevily její HW nároky, ovšem ty známe již od půlky září.

Co tehdy nebylo, je doporučená sestava pro hraní. Ta zahrnuje: operační systém Windows 10, procesor jako Intel Core i5-2400 či AMD Ryzen R5 1600X, 12 GB RAM, 25 GB volného místa na harddisku, grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 s 6GB či AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580, DirectX 11, připojení k internetu a DX kompatibilní zvukovku.

Současně s tím dali Activision na vědomí některá specifika PC verze hry. Bude podporovat 4K rozlišení, framerate až do 250fps, G-Sync monitory, ultra široké monitory a myš s podporou vysokého rozlišení.

V menu letošního Call of Duty dále najdete nastavení FOV (zorné pole výhledu), plně přenastavitelné klávesy a myš, či pokročilé nastavení grafiky. Zatímco v plné verzi nemá chybět asistent s mířením, v betě tato funkce absentuje. To samé platí pro výstup na vícero monitorů či efekt HDR, na obojí si též musíte počkat až do začátku listopadu.

Watch on YouTube

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Call of Duty: WW2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments