Skip to main content

Spekulace: Assassins Creed 2019 v Řecku

Nová šeptanda.

Liam Robertson, který měl dříve v předstihu správné informace o LEGO The Incredibles i o Assassins Creed Origins včetně jeho pracovního názvu (Alza.cz), přišel v noci na dnešek s novou šeptandou o příštím dílu této veleúspěšné série.

Podle něj letošní podzim opět vynechá, aby se vrátila v plné síle v roce 2019 v pokračování pouze z prostředí Řecka. Zjistil to od svých zdrojů, které mu prozradily, že hra vešla do plné výroby už začátkem roku 2017, tedy ještě před dokončením Origins.

O prostředí Řecka se spekulovalo již dříve, když mělo být jednou z lokací Origins, ale pak prý padlo rozhodnutí schovat si ho raději na celou hru. Ta má opět vzniknout jen pro PC, PS4 a X1, zatímco majitelé Switch mají mít smůlu kvůli velké rozloze herního světa.

Řecko by skýtalo i fajn možnost pro navázání na Egypt v naučném Discovery módu, který se stal oblíbený zejména mezi nehráči.

Ostatně, umělecký ředitel vývojářů Raphael Lacoste byl před dvěma lety na dovolené právě v Řecku a možná to nebyla náhoda, dodal autor na ComicBook.

Read this next