Skip to main content

Spekulace o PlayStation Plus Premium a PS5 hrách

Nebrat.

O tom, jak málo je tato spekulace věrohodná, svědčí, že ji nějaký jedinec prostě nahrál v textovém souboru na PasteBin.

Než si tedy o tom přečtete někde jinde a začnete tomu věřit, je dobré vědět, že se z 99 procent jedná o pouhý výmysl. Upozorňujeme na to zde hlavně jako varování před šířením fake-news.

Dotyčný, údajný vývojář pomáhající slavnému studiu s AAA hrou pro start PlayStation 5 (dle něj prý březen 2020 či listopad 2020) měl zaslechnout o nové službě Sony.

Má se prý jmenovat PlayStation Plus Premium a nabídnout za nějaké peníze navíc přístup k Early Access betám, včetně možnosti vytvořit privátní servery pro hraní.

Souběžně s PS5 má příští rok dorazit PlayStation VR 2, s navýšením rozlišení na 2560x1440 ve 120hz, bezdrátové, s delší životností baterie, integrovanými sluchátky a s méně pocity na zvracení.

V době startu PS5 údajně mají dorazit remastery The Last of Us 2, Ghost of Tsushima, PUBG ve 4K, Gran Turismo 7 a tři další AAA hry plus ty exkluzivní pro PSVR2 (Horizon 2 nestihne dříve než 2021). Mezi neexkluzivitami údajně figurují Battlefield Bad Company 3, Harry Potter, Assassins Creed a Grand Theft Auto 6 (haha).

Read this next