If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

SpellForce: Conquest of Eo vyleze 3. února

Odbočka do jiného žánru + trailer.

Dlouho známá série Spellforce to pořád ne a ne vzdát. Nestává se v posledních letech nějakým bestsellerem, ale zřejmě se stále vyplatí s ní pokračovat a fanoušci si ji pořizují, jinak by asi THQ Nordic nechrlili další díly.

Tentokrát v tom však udělají trochu guláš, protože SpellForce: Conquest of Eo není tradiční real-time strategií, nýbrž odbočkou do jiného žánru - 4X strategií, RPG a tahových bitek.

Dnes bylo ohlášeno, že vyjde 3. února 2023 pro PC za sníženou cenu 30 eur, kterou lze ještě v úvodním týdnu srazit o dvacet procent.

"Jste připraveni vypravit se na cestu, abyste se stali nejsilnějším mágem všech dob?"

Hra má nabídnout hloubkový zážitek se spoustou obsahu a vysokou znovuhratelností. Zařídit to má přes 80 ručně vytvořených map pro boje napříč 15 prostředími.

Sestavíte si své armády z více než stovky jednotek, včetně trpaslíků, golemů, šamanů a grifonů. Velet jim bude někdo z patnácti hrdinů a společně mohou splnit až sedm stovek ručně napsaných úkolů, když prozkoumají rozlehlou magickou říši Elo. Má být plná pokladů a surovin, obývají ji rozličné rasy, včetně lidí, Orků či Elfů.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

SpellForce: Conquest of Eo

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments