Skip to main content

Spider-Man v GOTY edici a Pillars of Eternity 2: Deadfire v Ultimate Edition

Dvojí oprášení.

Není to jen o tom, že Insomniac byli koupeni Sony a stali se jejím 14. interním studiem. Vážou se k nim ještě dvě jiné novinky.

Předně, Spider-Man pokořil prodejnost 13,2 milionu kusů (celosvětově k 28. červenci 2018). Druhak, britský Amazon vyzradil, že se chystá jeho Game of the Year Edition.

Zatím nejsou známy bližší informace, ale lze předpokládat, že obsáhne i DLC The City That Never Sleeps a celé to hezky zalepí díru v podzimním lineupu exkluzivit pro PS4.

Obsidian Entertainment a Versus Evil zase oznámili Ultimate Edition staršího isometrického RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire. Bude to poprvé, co si ho zahrají konzolisté na PS4, Xbox One a Switch, přičemž port byl svěřen Red Cerberus.

Tahle kompilace veškerého obsahu a přídavků (tzn. Beast of Winter DLC, The Forgotten Sanctum DLC a Seeker, Slayer, Survivor DLC) nabídne přes 100 hodin zábavy.

Jinak zůstávají vlastnosti, jako možnost volby mezi boji v reálném čase či na tahy (přinesl pozdější patch do základní PC verze), případně svoboda v tom, kým se stanete nebo jaké vztahy navážete s ostatními.

Datum vydání ultimátní edice neznáme, jen že to bude prý brzy, ani zatím nebyla potvrzena PC verze, která je však velmi pravděpodobná (jen digitálně).

Watch on YouTube

Read this next