Skip to main content

Spousta záběrů ze Saints Row v sedmiminutovém deníčku

Charisma mají postavy i autoři.

Pakliže byste se nás zeptali, co považujeme za největší pecku z Gamescomu 2021, bude to právě tato (nejen) městská akce s ambicemi překonat GTA5. Reboot Saints Row oznámený před pár dny nabral zase o trochu jasnější obrysy.

Sedmiminutový deníček s tvůrci byl natočen částečně v poušti na americkém jihozápadě, který se nachází okolo Las Vegas či v Arizoně, v ikonických turistických místech jako Monument Valley, Hoover Dam či Goosenecks.

Přináší spoustu dosud neviděných pohledů na na herní mapu v pre-alfě. A také dokládá, že hlavním postavám, strojům na zabíjení, nebude chybět charisma, což někdy u her tohoto žánru bývá problém. Sympatická je také uvaděčka Bryce Charles, která ve hře plánované na únor 2022 namluví šéfku.

Watch on YouTube

Santo Ileso má být unikátním, kriminálním a bohatým herním světem, který prý bude tím zatím největším v sérii. Rozkládat se má napříč devíti unikátnimi oblastmi, které obklopuje poušť s hady, kaktusy i oslňujícími západy slunce.

"Zamysleli jsme se nad vším, co jsme udělali v minulosti, a uvědomili jsme si, kolik kreativity máme v našem studiu, že to chce pořádný reboot značky. Nejde nám o nic menšího než o vytvoření nejlepšího dílu Saints Row," říkají kreativní ředitel a výkonný producent z Volition. Toto zasazení si nevybrali náhodou, protože jim umožňuje přijít se svítivými barvami, pestrostí i historií.

Ve zdejším městě si osvojíte to, jak jste divní, i svou identitu. Potkáte tam investory, kteří nechtějí přijít o peníze, šikovnou řidičku i chlapíka, který chce být kuchařem v TV show. Prý vždy bezpečně poznáte, o koho zrovna jde.

Nepřátelské frakce se k vám dostanou z různých úhlů a každá je dost jiná. Marshall je mezinárodní korporace, která má zde svou centrálu a disponuje hi-tech hračkami, aby byli profesionálními zabijáky. Jiní protivníci sází na svaly a fyzickou sílu, jsou brutální a zdatní při boji na blízko i s těžkými zbraněmi. Pak narazíte na anarchisty, kteří nosí masky a zakládají si na kultu osobnosti, co jim chybí v sofistikovaném boji, do dohání počtem.

Dále se v deníčku mluví o důrazu na detaily, o až šílených možnostech přizpůsobení hrdinů a vybudování vašeho impéria, což dokládají různé budovy a podniky, které budete vlastnit. V žádné jiné hře prý nenaleznete takovou kombinaci humoru, drsňáků, zábavy a přehnanosti.

Read this next