If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Staňte se lovcem podkladů v zemi Draconia

Odbočka série.

Jedná se o odbočku série, o hledání pokladu s oblíbenými postavami z Dragon Quest XI. Seznamte se s mladými verzemi Erika a Mii, když se při své „brigádě" pouštějí do honby za pokladem po boku příšer.

Erik a jeho sestra Mia žijí na vikingské lodi a sní o dni, kdy budou moci prozkoumat svět při hledání velkého pokladu. Jedné noci se setkají s dvojicí tvorů z jiného světa, Porcusem a Purrsulou, a jsou odvlečeni do tajemného místa známého jako Draconia - legendární země plné pokladů, které čekají na své objevení. Dobrodružství, o kterém Erik a Mia vždy snili, je konečně v plném tady.

Erik, Mia a jejich roztomilí společníci budou potřebovat pomoc, je třeba prozkoumat Draconii a najít spoustu vzrušujících pokladů. Tým se brzy spřátelí a naverbuje skutečnou řadu dobře vychovaných monster. S využitím magických vizí těchto monster a jejich jedinečných schopností lovit poklady budou naši hrdinové závodit po otevřených polích, šplhat po útesech jedním skokem a klouzat přes zející propasti, aby našli kořist i na těch nejčertovsky nepřístupnějších místech!

  • Vydejte se do rozlehlého, rozmanitého světa, kde se na vaší cestě za objevením legendárního pokladu Draconia skrývají zvraty, odbočky a záhady!
  • Naverbujte spojence monster a hledejte poklad v rozsáhlém otevřeném světě.
  • V Draconii můžete najít mnoho předmětů známých jako „Tisíc pokladů". Aby Erik a Mia dosáhli konečného cíle na „Ostrově pokladů", musí společně se svými monstrózními přáteli ulovit klíčových „Sedm kamenů".
  • Ukažte svůj poklad online a pokračujte ve sbírání, abyste dokončili encyklopedii pokladů!

Hra bude k dispozici od 9. prosince 2022 pro Nintendo Switch.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dragon Quest Treasures

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments