Skip to main content

Dnes startuje časově neomezená zkušební verze SWTOR

S detaily od EA Czech, co vše v ní je povoleno.

Vlastní zpráva - Těch zkušebních víkendů nebo sedmidenních Trial Passů pro přátele se už v uplynulém čtvrtroce konalo tolik, že se v tom možná stejně jako my přestáváte orientovat.

Dnes se oficiálně rozjíždí to, co bylo původně oznámeno na E3 - permanentní zkušební verze Star Wars: The Old Republic. Electronic Arts to uvedli na oficiální stránce.

Nejedná se však o ten vymodlený přechod celého obsahu této sci-fi onlinovky na Free-2-Play model ani zrušení měsíčních poplatků. Nýbrž v podstatě o to samé, co v dřívějších otevřených víkendech: možnost hrát za kteroukoli z osmi herních tříd až do 15. levelu postavy, bez nutnosti dopředu zadávat číslo kreditní karty a hlavně bez časového ohraničení na víkend nebo týden. Zúčastnit se mohou i všichni ti, kteří do světa Hvězdných válek nakoukli již minule.

Marketingový manažer EA Czech Dušan Benža na žádost Eurogameru blíže specifikoval pravidla aktuálního Free Trialu:

  • Postava může dosáhnout maximálně 15. úrovně. Jakmile hráč této mety dosáhne, bude na to upozorněn skrz in-game notifikaci a chatovací okno.
  • Postava se může pohybovat pouze na startovací planetě, na hlavní planetě frakce a na flotile. Dále mu pak budou k dispozici všechny Warzones a Flashpointy.
  • Hráč nemůže využívat hlavní, obchodní nebo PvP chat. Omezen naopak nebude u lokálního, skupinového a guildovního chatu. Může také odpovídat na přímé zprávy (whispers).
  • Hráč nemůže posílat a odpovídat na maily ve hře. Přijímat maily je povoleno.
  • Hráč nemůže využívat Galactic Trade Network a také nemůže obchodovat s ostatními hráči.
  • Postava může u svých Crew Skills dosáhnout hodnoty okolo 40.
  • Postava nemůže získávat zkušenosti pro Legacy systém.

Read this next