Skip to main content

Startuje Riders Republic

+ premiérový trailer.

Nazdar, závodníci! Konečně nastal ten okamžik: hra Riders Republic vyšla po celém světě! Na první týdny jsou velké plány a všechno to začíná prvním tématem: WELCOME TO THE REPUBLIC! Od soutěží pro více hráčů po výzvy Shackdaddy Bandit, hromadné závody a halloweenské předměty: máme všechno potřebné, abychom vás přivítali s otevřenou náručí a připravili zábavný a zajímavý start vašeho dobrodružství.

Watch on YouTube

HROMADNÉ ZÁVODY: Podívejte se na seznam hromadných závodů EASY STARTS se třemi různými závody na 6 různých tratích! Budete závodit na okruzích Teton Mania, Yosemite Clash, Mammoth Rush, Mammoth Raider, Teton Drain a Sequoia Pileup!

VŠICHNI PROTI VŠEM: Jste připraveni soutěžit proti 12 dalším závodníkům? Užijte si výběr těch nejlepších soutěží, které vám Republic může nabídnout! Seznam závodů SHACKDADDY BANDIT WELCOME bude časově omezený a bude obsahovat následující soutěže:

SHACKDADDY: A rock in the shoe, SHACKDADDY: Free Delivery,SHACKDADDY: Fruit Pizza, Beam me Up, Ice Melt, SHACKDADDY: Low Pressure a SHACKDADDY: Blimey

VÝZVY SHACKDADDY BANDIT: Ty vám budou pravidelně dávat nové výzvy. Když je dokončíte všechny, získáte kosmetické předměty, lístky na vrtulník, nová gesta a mnoho dalšího!

Nízká obtížnost: Dokončete 3 jedinečné lekce TRICKS ACADEMY a dokončete 10 soutěží z doporučeného týdenního seznamu (SHACKDADDY BANDIT WELCOME PLAYLIST)

Střední obtížnost: Dokončete 10 vedlejších akcí (kaskadérské kousky/památníky/fotografická místa/relikvie) a dokončete 3 hromadné závody

Vysoká obtížnost: Dokončete 20 soutěží a dokončete 18 sponzorských kontraktů

Watch on YouTube

Tak na co čekáte, závodníci, můžete vyrazit! Riders Republic je v prodeji na PlayStation®5 (PS5™), Xbox Series X|S / Xbox One a PlayStation®4 v původní anglické verzi.

Read this next