If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Studentem kung-fu v nadějném Sifu

Od tvůrců Absolver + i na PC.

Není to nějaká AAA záležitost, současně to ale zase není ani něco úplně malého, zkrátka něco mezi, zlatý střed.

Studio Sloclap, tvůrci Absolver, ohlásili novou third-person akci Sifu. Venku má být pro PS4 a PS5 někdy koncem letošního roku, přičemž na vývoj přispívá vedle Sony i Epic, který na svém YouTube kanálu potvrdil i PC verzi.

Stanete se tady mladým studentem kung-fu, který se městem vydává za pomstou a obětoval tomu svou duši i osm let života. Jeho rodina totiž byla zavražděna skupinkou tajemných zabijáků.

Pomůže mu v tom intenzivní boj na blízko, s nímž se autoři snaží o inovativní přístup k devastujícímu bojovému umění a bezprecedentní autentičnost. Inspirovali se různými filmy a svou láskou ke kung-fu. Jejich cílem je nabídnout vtahující singleplayerový zážitek, který poskytuje hlubokou hratelnost plnou výzev.

Zavítáte do skrytých zákoutí města, chladných chodeb věžáků korporací i na předměstí ovládaná gangy. Na vykosení zástupu nepřátel máte jen jediný den, takže tu půjde o čas. Pokaždé, když zemře a vrátí se do akce, bude o trochu starší, ale neví, jestli mu vystačí jediný život.

Bude to chtít chytré využití prostředí ve svůj prospěch, šikovné nalezení vhodné pozice i odemčení unikátních schopností. Využijete vše, co najdete, včetně házení objektů, improvizovaných zbraní, oken či poliček, uvedli tvůrci na PS Blogu.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments