Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Studentem kung-fu v nadějném Sifu

Od tvůrců Absolver + i na PC.

Není to nějaká AAA záležitost, současně to ale zase není ani něco úplně malého, zkrátka něco mezi, zlatý střed.

Studio Sloclap, tvůrci Absolver, ohlásili novou third-person akci Sifu. Venku má být pro PS4 a PS5 někdy koncem letošního roku, přičemž na vývoj přispívá vedle Sony i Epic, který na svém YouTube kanálu potvrdil i PC verzi.

Watch on YouTube

Stanete se tady mladým studentem kung-fu, který se městem vydává za pomstou a obětoval tomu svou duši i osm let života. Jeho rodina totiž byla zavražděna skupinkou tajemných zabijáků.

Pomůže mu v tom intenzivní boj na blízko, s nímž se autoři snaží o inovativní přístup k devastujícímu bojovému umění a bezprecedentní autentičnost. Inspirovali se různými filmy a svou láskou ke kung-fu. Jejich cílem je nabídnout vtahující singleplayerový zážitek, který poskytuje hlubokou hratelnost plnou výzev.

Zavítáte do skrytých zákoutí města, chladných chodeb věžáků korporací i na předměstí ovládaná gangy. Na vykosení zástupu nepřátel máte jen jediný den, takže tu půjde o čas. Pokaždé, když zemře a vrátí se do akce, bude o trochu starší, ale neví, jestli mu vystačí jediný život.

Bude to chtít chytré využití prostředí ve svůj prospěch, šikovné nalezení vhodné pozice i odemčení unikátních schopností. Využijete vše, co najdete, včetně házení objektů, improvizovaných zbraní, oken či poliček, uvedli tvůrci na PS Blogu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments