If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Subnautica: Below Zero zve do ledového dobrodružství

Klíčové je přežití.

Studio Unknown Worlds Entertainment představuje návrat do světa 4546B se Subnautica Below Zero.

Ponořte se do mrazivého podmořského dobrodružství na mimozemské planetě. Příběh se odehrává rok po originální Subnatice a Below Zero vás vyzve k přežití v ledových biomech nad i pod povrchem. Čekají vás nové nástroje, úklid zásob, a hlavně rozluštění další kapitoly příběhu Subnautica. Ponořte se a zažijte mrazivé podmořské dobrodružství na mimozemské planetě.

Hra vyjde krabicově na jaře 2021 pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One / Series X a Nintendo Switch (na něm v balíčku i s původní hrou Subnautica). Do budoucna už autoři plánují Subnautica 3 s multiplayerem a podporou virtuální reality.

Klíčové je přežití: shromážděte cenné materiály, zvládněte svůj hlad a žízeň, a to vše v nebezpečné divočině, která vás vidí jen jako potravu.

Tajemství ponořená hluboko na planetě 4546B: přišli jste sem hledat odpovědi. Riskovali jste všechno, abyste se sem dostali a neodejdete, dokud neodhalíte pravdu.

Průzkum: ponořte se do jedinečných vodních a terénních biomů, které vám nabídnou nejen materiál, ale i odpovědi, které hledáte.

Postavte základnu: tvořte a vytvářejte vše z pohodlí domova. Tyto základny budou nedílnou součástí vašeho přežití nejen proti divoké zvěři, ale taky proti drsnému prostředí planety

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments