Skip to main content

Tady sledujte od půlnoci na pátek vysílání The Game Awards 2021

Zatím další vábení na nové hry.

Nic většího se v druhé polovině letošního roku nestalo ani už nestane. Kde jinde také uvidíte na jednom místě Jima Carreyho a Bena Schwartze odkrývající film Sonic 2, herce Keanu Reeves s Carrie-Anne Moss z Matrixu, nebo živá vystoupení Stinga, Imagine Dragons a The Game Awards Orchestra?

Krátce po půlnoci z dneška na pátek 10. prosince to vypukne a níže vše můžete sledovat v originálním streamu, který odstartuje pre-show (s menšími hrami typu Homeworld 3) v 0:30 a hlavní akce v jednu hodinu ráno středoevropského času:

Watch on YouTube

The Game Awards jako vždy nebudou pouze o předávání cen pro nejlepší hry uplynulého roku 2021, ale také o spoustě nových oznámení. Celkem se tam má vyskytovat přes 40 titulů, z nichž mnohé budou úplným překvapením a neprovází je žádné vábení v minulých dnech (viz úterní souhrn teaserů).

Co dalšího se od té doby vyrojilo?

Že na akci bude něco k Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady, nový trailer DLC Destiny 2: The Witch Queen, premiérová upoutávka na TV seriál Halo: The Series, odhalení nové hry od Saber Interactive, nové záběry z Tiny Tina's Wonderlands, Saints Row rebootu, Dying Light 2, tvůrce Josef Fares asi ukáže svůj nový projekt (jeho It Takes Two, kvůli němuž ho žalují Take 2, nedávno vedlo uživatelské hlasování) atd. atd.

Read this next