Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Take 2 odložili dvě hry, ale tento měsíc něco oznámí

Koronavirus je v tom nevinně.

Noční fiskální konference Take 2 přinesla aktualizovaný odbyt vlajkových sérií, takže třeba Red Dead Redemption 2 je už na 38 milionech kusů.

Vydavatel, kterému se dařilo nad očekávání dobře, také přiznal, že musel odložit dvojici her určených pro hardcore hráče.

Neřekl, které to přesně jsou, protože ještě nebyly oficiálně oznámeny. Někteří se domnívali, že by snad mohlo jít o další BioShock, ale tak to není, když se jedná o skluz z podzimu na březen 2022 (na úplný závěr fiskálního roku), kdežto BioShock je ještě roky vzdálen.

Není to ani Tiny Tina's Wonderlands, tahle odbočka Borderlands od začátku cílila na začátek 2022 a dnes byla potvrzena na někdy mezi lednem až březnem příštího roku.

Sympatické je, že se ty posuny Take 2 nesnaží svést na koronavirus - prý s ním nemají žádnou souvislost, protože společnost nastavila procesy, aby týmy mohly efektivně pracovat i z domova. Důvodem má být jen jejich vyladění.

CEO Strauss Zelnick si to aspoň trochu vynahradí tím, že už někdy tento měsíc ohlásí prý "vzrušující" novou značku, která vyjde ještě do března 2022 a klidně to může být jedna z těch dvou odložených her.

Pravděpodobně se tak stane na virtuálním Gamescomu, který se koná 25. až 27. srpna, včetně show Opening Night Live od moderátora Geoffa Keighleyho. Za nás tipujeme Marvel X-COM, to propojení tahové strategie s komiksovými superhrdiny, o němž se spekulovalo před E3.

Read this next