If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Taktická tahová strategie Classified: France '44

Co předcházelo spojenecké invazi?

Classified: France '44 je taktická tahová strategie odehrávající se za druhé světové války během měsíců předcházejících spojenecké invazi do Francie z června 1944.

Převezměte kontrolu nad diverzní jednotkou složenou ze speciálně vycvičených spojeneckých vojáků a členů francouzského hnutí odporu. Výběrem elitních agentů si vytvořte oddíl podle svých představ a pak se s ním zapojte do rozsáhlého tažení plného sabotáží a ničení. Jednejte s jednotlivými odbojovými skupinami s cílem vybudovat mohutnou síť hnutí odporu a provádějte údery proti německým cílům hluboko na okupovaném území. Pamatujte ale, že čím větší chaos způsobíte, tím víc na sebe upoutáte nemilosrdnou pozornost nacistického gestapa.

V napínavých misích inspirovaných skutečnými hrdinskými činy Spojenců a Francouzů rozvíjí hra tradiční koncepty taktických tahových her a při tom přivádí k životu autentické střety z druhé světové války. Její příběhovou kampaň můžete absolvovat několikrát, pokaždé s jiným průběhem a výsledkem, a těm, kteří si chtějí důkladně otestovat svoje schopnosti, jsou k dispozici propracované nástroje umožňující vytvářet, sdílet a stahovat vlastní mise.

  • Každý výstřel se počítá: V rámci unikátního systému morálky hry Classified: France '44 má každý výstřel vliv stejně tak na vás, jako na vaše nepřátele. Nalomte protivníky krycí palbou a získejte krátký časový prostor k tomu, abyste svoje krčící se cíle obešli a dorazili.
  • Veďte boj podle svých pravidel: Nejprve potají eliminujte klíčové cíle a otevřený boj zahajte, teprve až se vám to bude hodit. Čím víc protivníků ale odstraníte, tím víc začnou zbývající nepřátelé tušit, že něco není v pořádku. Buďte proto připraveni sklapnout past dřív, než budete odhaleni.
  • Sestavte si vlastní tým: Vybírejte z autentické a jedinečné směsice hrdinů, z nichž každý může vyprávět svůj vlastní příběh. Cvičte je, upravujte je podle svých představ a vybavujte je neustále se rozšiřujícím arzenálem dovedností a zbraní. Pravidelně zvyšujte morálku členů svého týmu společně stráveným časem u táborového ohně a při tom zjistěte víc o životech těch, kteří bojují po vašem boku na válkou zničených polích okupované Francie.
  • Prožijte historii: Plňte náročné úkoly ve více než 45 misích, které vašemu týmu předloží francouzské jednotky. Sami si vyberte, které mise právě teď nejvíce vyhovují vašemu plánu, jak posílit hnutí odporu, a zároveň vám nejlépe pomáhají splnit vaše hlavní cíle. Spravujte efektivně svůj tým a vysílejte ho provádět strategické operace.
  • Navržena, aby vydržela: Budoucí aktualizace a rozšíření budou dále zvětšovat svět hry Classified: France '44 a současně obohatí váš boj za svobodu o nové a vzrušující prvky. Nástroje pro tvorbu vlastních misí a modifikací pak zajistí, že vám bude vždy k dispozici spousta lákavého obsahu vytvořeného ostatními hráči.
  • Za vítězství: Classified: France '44 před vás předkládá výzvy několika úrovní – realizujte optimální celkovou strategii a v jednotlivých misích co nejlépe taktizujte ve snaze objevit všechna dostupná zakončení hry. Jak bude vypadat zrovna váš den D?

Hra vyjde pod distributorem HYPE krabicově 5. března 2024 pro herní konzole PlayStation 5 a Xbox Series X. Pokud si hru včas předobjednáte, získáte navíc balíček „Resistance Kit“, obsahující speciální skin pro zákopovou brokovnici, opakovací pušku Lee-Enfield a karabinu M1, a také maskovací oblečení členů hnutí odporu s jedinečným vzorem, skládající se z čepice, košile a kalhot.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments