Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tales of Symphonia Remastered právě v prodeji

Zachráníte světy prokleté osudem?

Bandai Namco koncem minulého týdne přinesli na trh Tales of Symphonia Remastered, remasterovanou verzi jednoho z nejoblíbenějších příběhů Tales Of.

Téměř před 20 lety, v roce 2003, vyšla původní hra Tales of Symphonia a rychle se stala jedním z nejúspěšnějších dílů série Tales Of. Tales of Symphonia Remastered přináší zpět tuto klasiku s HD vizuálními vylepšeními, vylepšenou hratelností a novými funkcemi. Titul je nyní k dispozici na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a je samozřejmě kompatibilní s PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

Ve hře Tales of Symphonia Remastered si staří i noví fanoušci zahrají za Lloyda Irvinga a jeho přátele, kteří se snaží zachránit světy Sylvarant a Tethe'alla, prokleté osudem, kdy znovuzrození jednoho znamená zničení druhého. Hráči mohou prožít zajímavý příběh s okouzlujícími a komplexními postavami a zároveň si vychutnat nádherné anime scény navržené známým výtvarníkem Kosuke Fujishimou, který pracoval na předchozích příbězích Tales Of.

Hráči mohou objevovat příběh Tales of Symphonia buď sami, nebo až se čtyřmi hráči během bitev s různými bojovými strategiemi a systémy, jako jsou komba, která volně kombinují různé "dovednosti/kouzla", mystická umění s krásnými efekty a Unison Attack, koordinované techniky, které mohou rozpoutat mocné série útoků.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Tales of Symphonia Remastered

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments