If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Teaser na na zimu do Forza Horizon 3

Sníh u protinožců.

Počkat, sníh v Austrálii? To tam vážně mají? Není to nějaký úlet autorů z Playground Games, kteří už nevědí, co by roupama vymysleli?

Ano, když se na severu kontinentu v tropech koupou na plážích, na jihu v horách ve státech New South Wales, Victoria a Tasmania napadne během července až srpna bílá pokrývka, kde se dá bezproblémově lyžovat či vyrazit na trekking. A právě to bude námětem dalšího DLC pro Forza Horizon 3 (Alza.cz).

Blizzard Mountain, jak se jmenuje, se zatím ukazuje jen v teaseru, který vábí na plnohodnotný trailer plánovaný na zítřek, 13. prosince, kdy také přídavek pro všechny vyjde.

S osmi dalšími auty (včetně 2016 Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX či 2016 Nissan Titan Warrior Concept) budete závodit na sněhu, ledu, ve vánici, v extrémním převýšení i sněhové vánici. To vše v sérii nových soutěží, speciálně vytvořených pro jízdu v kopcích.

Už tak rozlehlá mapa ze základní hry se tedy rozroste o nové oblasti, který uspokojí milovníky dobrodružného terénu: zamrzlé jezero, snowpark či zátarasy čekající na rozboření.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments