If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Technologie NVIDIA RTX podporuje již přes 500 her a aplikací

Infografika a video k milníku.

Technologie NVIDIA RTX od roku 2018 díky ray tracingu a využití AI mění způsoby, jakými její zákazníci hrají nebo tvoří obsah. K dnešnímu dni podporuje technologie NVIDIA RTX už více než 500 her a aplikací. Společnost při této příležitosti spouští soutěž RTX 500, která má tento milník oslavit.

Vycházejí také nové Game Ready ovladače přinášející vylepšení do Call of Duty: Modern Warfare III Season 1 nebo Cyberpunk 2077: Ultimate Edition a Update 2.1. Budou optimalizovány také pro THRONE AND LIBERTY a Avatar: Frontiers of Pandora.

RTX zahrnuje ekosystém technologií pro dosažení věrnější grafiky a vyššího počtu snímků za sekundu ve hrách. Ray Tracing, který je na GPU GeForce RTX poháněný dedikovanými RT jádry, přináší do her realistické osvětlení a odrazy. NVIDIA DLSS využívající AI akcelerovanou pro změnu na Tensor jádrech umožňuje např. v populárním titulu Cyberpunk 2077 přinést až pětinásobé navýšení snímkové frekvence nebo nahrazení tradičních denoiserů kvalitnější a efektivnější technologií Ray Reconstruction.

NVIDIA dnes slaví milník, na kterém se podílela pět set her a aplikací #RTXON. Hráči si technologie RTX osvojili úctyhodným tempem. Každý týden odehrají 87 milionů RTX her. 97 % majitelů GeForce řady RTX 40 hraje Cyberpunk 2077 se zapnutými RTX technologiemi a pozadu nejsou ani dašlí populární hry! U Alan Wake 2 jde 99 %, při hraní NARAKA: BLADEPOINT je to 98 %, v případě Minecraft s RTX je tento podíl 99 % a Diablo IV zaznamenává tyto funkce zapnuté u 96 % zmíněných hráčů.*

U příležitosti oslav rozdává společnost NVIDIA dvacet dárkových karet do digitálního obchodu Green Man Gaming v hodnotě 500 dolarů. Hráči mohou také do konce prosince vyhrát #RTXOn klávesy od společnosti NVIDIA.

Oficiální infografika:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments