Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants krabicově za měsíc

Hra z automatů, ale pohodlně z gauče.

Připomeňte si, nebo vůbec poprvé poznejte, hru z arkádových automatů Teenage Mutant Ninja Turtles vydanou v roce 2017 – a to na konzoli, z pohodlí svého gauče a se třemi dodatečnými úrovněmi a šesti dalšími souboji s bossy! Převezměte kontrolu nad Leonardem, Michelangelem, Donatellem nebo Raphaelem v klasické trojrozměrné mlátičce inspirované oblíbenou arkádovou hrou Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time z roku 1991. Hrajte s přáteli v lokální kooperaci a porazte na hlavu klan Foot ve snaze překazit Trhačův šílený plán!

  • Připomeňte si arkádovou hru Teenage Mutant Ninja Turtles z roku 2017, rozšířenou o tři dodatečné úrovně a šest dalších bossů, kteří v původní hře nebyli k vidění!
  • Hrajte za čtveřici želv tak, jak byla vyobrazena v kresleném seriálu Teenage Mutant Ninja Turtles od Nickelodeonu z let 2012 až 2017, vyberte si svého oblíbence a jako Leo, Mikey, Donnie nebo Raph se vypořádejte s hordami protivníků!
  • Postavte se vlnám nepřátel a probojujte se šesti úrovněmi, včetně Dimenze X nebo Coney Islandu. Na cestě k porážce vašeho úhlavního nepřítele Trhače přímo v jeho doupěti si budete muset poradit celkem s třináctkou jedinečných bossů!
  • Použijte želví sílu – speciální superútok unikátní pro každou želvu, který dokáže v mžiku zdecimovat většinu protivníků na obrazovce a vážně zranit jakéhokoliv bosse. S pomocí speciálního sběratelského předmětu můžete také přivolat spřáteleného mutanta, jako například aligátořího Leatherheada, který vám na chvíli pomůže!
  • Hrajte sami nebo s přáteli v lokální kooperaci až pro čtyři hráče!

Mlátička Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants vychází krabicově 23. dubna 2024 pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments