Skip to main content

Termíny Monster Hunter World: Iceborne a MediEvil

+ důkaz, že Final Fantasy 7 remake žije.

To, co by Sony za běžných okolností sdělila na své E3 konferenci v půlce června, odkryla už o půlnoci na pátek v desetiminutovém pořadu State of Play.

Jsou to taková oznámení střední zajímavosti, která by v E3 šílenství nejspíš zapadla, zatímco nyní se naplno prodají hráčům i novinářům. A o to tu samozřejmě jde:

1) Zasněžený datadisk Iceborne pro veleúspěšný Monster Hunter World (Xzone.cz), který nemá daleko k sérii Lost Planet, vyjde přesně 6. září letošního roku. Nový trailer má tři minuty a rozhodně nenudí:

Watch on YouTube

Více v záznamu živého vysílání Capcomu s jarní aktualizací vývoje:

Watch on YouTube

2) Remake staré arkády MediEvil pro PS4 od Sony dorazí zase 25. října (jen digitálně), což není vzhledem k Halloweenu náhoda. Hra stojí na PlayStation Store 30 eur ve standardní verzi a 40 eur v Deluxe edice. I zde máme nový sestřih s dýněmi a strašidly v příběhovém traileru:

Watch on YouTube

3) Final Fantasy 7 Remake (Xzone.cz) žije. Dlouho jsme o něm nic neslyšeli, ale nyní se probral k životu v malém teaseru (přesně, jak se spekulovalo), který láká na mnohem více novinek během červnové E3. Aspoň to slíbili Square Enix. Datum stále neřekli, ale dle videa se nezdá, že by to mělo být brzy, spíš bychom dle nedodělanosti tipovali nejdříve příští rok. Nicméně mohl by z toho být stejný hit jako třeba z předělávky Resident Evil 2, že?

Watch on YouTube

Read this next