Skip to main content

Test Drive v Game Page

Videorecenze dvojky a retro okénko.

Dlouhodobě nejsledovanější herní pořad na českých obrazovkách - Game Page - v sobotu začal přehledem březnových trháků a stručným shrnutím jejich lákadel. Pak už Jirka Štalmach alias „Nobody" v trikovém efektu jak ze starých filmů přiletěl k PC, které bylo zakryté pavučinou. Copak tahle scénka asi může naznačovat? Ano, předvoj zhodnocení hry Spiderman: Shattered Dimensions.

Nejaktuálnější videorecenzí tohoto dílu Game Page je bezesporu Test Drive Unlimited 2 o svobodném ježdění na dvou rozlehlých ostrovech. Zároveň si také připomenete staré hry s touto značkou, ještě bez sociálních prvků, v podrobném ohlédnutí za všemi díly, na němž je dobře vidět, jaký pokrok od roku 1987 s jízdou podél skalního útesu učinila grafika. Simulátorem z trochu jiného soudku je netradiční trojka, ve které ovládáte bagr, demolujete stavby a sedíte ve vysokozdvižném vozíku ve skladu. A kupodivu si tato zaměstnání chce vyzkoušet spousta lidí...

Reportáž tentokrát pojednává o zajímavých deskových hrách inspirovaných počítačovými tituly. TV pořad Game Page si můžete pustit ve streamu na webu České televize (nové vysílání / staré vysílání) nebo v repríze na programu ČT2 v pondělí večer (18:25).

Read this next