Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Knight Witch je 2D dobrodružná hra žánru metroidvania

U nás krabicovka.

Domácí vydavatel HYPE uvedl, že přinese na náš trh 2D akční dobrodružnou hru The Knight Witch. Vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch 23. května 2023.

Fyzická Deluxe Edition obsahuje navíc digitální soundtrack, sadu obrázků a oboustranný přebal.

Jde o titul z žánru metroidvania - s rychlými arkádovými souboji, zasazený do nádherného, ručně kresleného světa. Sesílejte ničivá kouzla z herních karet, navazujte pevná pouta s ostatními a čiňte morální rozhodnutí – to vše ve snaze zachránit váš domov a zjistit, kdo stojí za invazí válečných golemů.

  • Střílení i kouzlení: Svádějte souboje s nebezpečnými nepřáteli a vyberte si, jestli k jejich zneškodnění povoláte magii, nebo k tomu použijete svoje zbraně a důvtip. Se schopností létat, nezměrnou vytrvalostí v boji a magií, která dokáže ohýbat realitu, mají rytířské čarodějky bitevní pole plně pod kontrolou!
  • Tělo a mysl – dualita rytířských čarodějek: Střílet, nebo kouzlit? Proč ne obojí? Vytvořte si svůj vlastní herní styl – vylepšujte své rytířské schopnosti a získejte rychlejší, arkádovější zážitek, nebo posilujte svou čarodějnou magii a při sestavování svého balíčku karet prozkoumejte s pomocí více než třiceti unikátních kouzel nespočet odlišných strategií.
  • Budujte důvěru a navazujte trvalá pouta: S tím, jak budete putovat podzemní říší Dungeonidas, budou její obyvatelé svědky vašich hrdinských skutků a snah a budou o nich debatovat. Rytířské čarodějky posiluje vděk a důvěra, které si mohou vydobýt mnoha různými způsoby, nicméně ne všechny metody jsou ryzí. Uděláte cokoliv, abyste se stali oblíbenými, nebo pro vás bude čest nade vše? Volba je ve vašich rukou.
  • Promyšlená přístupnost: The Knight Witch byla s láskou navržena jako hra žánru metroidvania bez jakýchkoliv hranic. S intuitivním systémem automatického zaměřování, který lze zapnout i vypnout, „cheaty“ měnícími svět a navigačním systémem sledujícím hlavní příběh se ale nikdy neztratíte a zároveň si budete moct uzpůsobit hru svým hráčským dovednostem.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Knight Witch

PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments