Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Sims Social podrobně

Co čeká simíky na Facebooku?

Do redakce už dorazila i český tiskovka ke hře The Sims: Social, s níž tato série životního simulátoru poprvé vstoupí na Facebook. "The Sims Social umožní lidem hrát si se životem zcela novými způsoby, ovšem při zachování všech zábavných a kreativních prvků, které jsou pro sérii typické. Premiéra hry je plánována na léto letošního roku v celkem pěti jazykových mutacích," píše se v tiskovce. Tu dále přetiskujeme v plném znění.

V The Sims Social si hráči budou moci kdykoli a kdekoli tvořit vlastní simíky (unikátní lidské postavičky v hrách série The Sims), budovat perfektní apartmány pro svobodné nebo rodinné domy snů, navazovat přátelství a milostné vztahy a prožívat vzrušující dobrodružství – to vše s přáteli na Facebooku.

EA současně ohlásili aplikaci The Sims Social pro současnou generaci mobilních telefonů. V The Sims Social se lidé budou moci bavit se simíky, starat se a pečovat o ně vždy, když právě nebudou u svých počítačů.

The Sims Social je výsledkem spolupráce mezi talentovanými lidmi z vývojových týmů studií The Sims a Playfish, jejichž cílem bylo posunout více než deset let mimořádně úspěšnou sérii The Sims na novou úroveň v podobě masově populární a atraktivní hry, obsahující sofistikované prvky na základě hlubokých zkušeností s potenciálem sociálních sítí.

Kouzlo The Sims Social spočívá v nepředvídatelnosti osobností simíků. Simíci jsou malí virtuální lidé s vlastními povahami a ambicemi a dokonce i přáteli. V The Sims Social budou hráči ovlivňovat každý aspekt společenského života svých simíků, přívalem emocí při prvním polibku počínaje a dokonalým provedením povedeného žertíku konče.

Co se týče příjemnějších stránek života, hráči The Sims Social budou moci pomáhat sousedům, navazovat přátelství, zamilovávat se, líbat se a dokonce i nechat dovádět své simíky s jinými pod peřinou. Naopak ti, kdo spíše rádi zlobí, se mohou pustit do tropení poťouchlých žertíků, vtipkování na úkor přátel, čurání na sousedův trávník nebo lámání ženských srdcí.

Jedinečné projevy osobností simíků jsou zárukou toho, že The Sims Social nabídne pestrou a různorodou zábavu jako žádná jiná hra. Přítomnost hry na Facebooku znamená, že se hráči mohou kontaktovat se svými skutečnými přáteli přímo ve hře a dělit se s nimi o výtvory, vzestupy i pády svých simíků.

Read this next