Skip to main content

The Walking Dead Onslaught v krabicovce i u nás

+ souběžná vylepšující aktualizace.

Společnosti Survios Inc. a Perp Games vydaly na konci minulého týdne krabicovou verzi The Walking Dead Onslaught, jež je i v České republice pod takotvkou Comgadu k dispozici pro platformu PlayStation VR.

Hned tři edice - standardní, Deluxe a Survivor - přinášejí exkluzivní bonusy, které potěší všechny sběratele a fanoušky seriálu The Walking Dead (Živí mrtví).

Kromě fyzického vydání na PS VR získá hra The Walking Dead Onslaught herní aktualizaci pro všechny platformy, která se soustředí na vylepšení základních bojových systémů, rozvoje postavy a celkového výkonu. Podrobnosti o chystané herní aktualizaci a nedávných aktualizacích si můžete přečíst zde.

Watch on YouTube

The Walking Dead Onslaught vypráví nový příběh zasazený do období krátce po válce se Spasiteli v Alexandrii, která je zpustošená bojem o ideály. V roly Darlyho Dixona (Norman Reedus) se hráči budou muset prosekat hromadou zombií a prožít osudové setkání se záhadným cizincem, který číhá za hradbami města. Nekonečně hratelný režim Scavenger umožní hráčům vydávat se na lov zásob jako Rick, Darly, Michonne a Carol, kteří se střetnou s ohromnými hordami oživlých mrtvol a budou hledat důležité suroviny, aby mohli znovu vybudovat svou komunitu, vylepšit si a upravovat ikonické zbraně ze seriálu, najít další přeživší a zpřístupnit si nové úkoly.

Díky spolupráci mezi Survios a AMC budou moct hráči prožít autentický zážitek s Walking Dead ve virtuální realitě, a to včetně oficiálního dabingu herců a postav z úspěšného televizního seriálu. Pokud jde o brutální souboje, hráči si budou moct užít úžasnou svobodu, protože můžou usekávat končetiny i hlavy celých zástupů naprosto libovolným způsobem (ve hře čeká 24 ikonických zbraní, které si lze upravovat a vylepšovat podle vlastního herního stylu) a také si budou moci splnit představu o vlastním zabijákovi oživlých mrtvol. Tohle je The Walking Dead od AMC ve virtuální realitě.

Read this next