Skip to main content

Thief po pouhém měsíci zlevněn o polovinu

Nejprve na Xbox One a Xbox 360, i remake Tomb Raidera.

Nestává se často, aby ambiciozní AAA hra byla na konzolích zlevněna pouhý měsíc od uvedení na trh. Thiefovi (recenze) od Square Enix se to bohužel podařilo, což nevěští nic dobrého o jeho odbytu, aspoń na určitých platformách.

Dá se jen spekulovat, jestli je viníkem známá kauza s horším rozlišením hry než na PlayStation 4, ale je to docela pravděpodobné, protože PS4 i PC verze si původní cenu stále drží. Aktualizace 20:30 - to napsané v podvečer už neplatí, na 30 dolarů dodatečně klesla cena i PS3 a PS4 verzí Thiefa na americkém PSN.

A možná není náhoda, že shodné přecenění potkalo Tomb Raider Definitive Edition (recenze) z konce ledna "trpící" tím samým, tzn. že neběží v 1080p, což asi řadový hráč nemá šanci poznat (PS4 verze remaku se tehdy prodávala dvakrát lépe než na X1).

V dnes spuštěné slevové akci na Xbox Live se nabízí právě simulátor středověkého zloděje z konce února za padesátiprocentní cenu. Namísto 60 eur tedy Thief stojí 30 eur, což je pro nakupující velmi výhodná nabídka, avšak platí jen do konce března.

Zlevněna tam byla o polovic i verze Thiefa pro Xbox 360, a také Call of Duty Ghosts o dvacet procent, vedle řady DLC či NBA 2K14. K využití slev je potřeba vlastnit placený Gold účet.

Videorecenze Thiefa na PC z 2 .března

Read this next