If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

THQ ruší sérii MX vs. ATV

A vyhazuje spoustu lidí.

Vydavatel THQ představil, jakým způsobem se hodlá dostat do zisku. Nedávno oznámili, že dávají k ledu sérii Red Faction, která s posledním dílem nebyla žádným zázrakem a podobný osud teď potkal také závodní MX vs. ATV. Také je u ledu. Neznamená to sice, že jsou obě série úplně zrušené, ale je dost možné, že se pár let nedočkáme žádných nových her, pokud vůbec ještě někdy nějakých.

Zajímavé také je, že THQ se rozhodlo přestat pracovat na licencovaných a dětských titulech. Dříve byly dětské hry a hry vycházející z filmových licencí mezi zákazníky oblíbené, ale tento trend se už mění a THQ tedy na to musí patřičně zareagovat.

Kromě toho také zavírají celkem tři studia, z nichž dvě jsou v Austrálii a jedno v Phoenixu. O práci tak nejspíš přijde zhruba 200 lidí.

THQ se teď bude podle jejich slov zaměřovat zejména na svých pět interních studií. THQ Montreal dělá na dosud nové, neoznámené herní značce. Volition mají pod palcem Saints Row: The Third a inSANE od Guillerma del Tora. Relic Entertainment, tvůrci Company of Heroes, pracují na Warhammer 40,000: Space Marine. Vigil Games mají pod palcem Darksiders II a MMO Warhammer 40,000: Dark Millennium Online. A nakonec THQ San Diego, tvůrci WWE All Stars, se budou zaměřovat výhradně na bojové hry.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

MX vs. ATV Alive

PS3, Xbox 360

MX vs. ATV Reflex

PS3, Xbox 360, PSP, PC, Nintendo DS

See 1 more

MX vs. ATV Untamed

PS3, Xbox 360, PS2, Nintendo Wii, PSP, Nintendo DS

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments