Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tichý příchod datadisku k Two Worlds 2

Jak to bude u nás a první verdikt.

Southpeak to raději nikde moc nekomunikuje, čemuž se po komedii s opakovanými odsuny základní hry v Británii nelze divit. Ale zítra, 20. září, by ve světě měl vyjít datadisk Pirates of the Flying Fortress pro fantasy RPG Two Worlds 2 od Topware.

U nás ho opět uvede edice Hypermax a bude v češtině. "Hra v ČR vyjde příští pátek 30. září a vyžaduje ke spuštění původní Two Worlds 2," odpověděl na dotaz Eurogameru David Boček. Maloobchodní doporučenou cenu stanovili na 749 Kč, na Xzone je za 649 Kč, v zahraničí je za 30 eur. Za to slibuje singleplayerovou kampaň s nelineárním průběhem na více než 12 hodin hraní v novém prostředí souostroví a kupu jiných novinek.

Fanstránka TwoWorlds.Herniweb.cz před okamžikem publikovala jednu z prvních recenzí Pirates of the Flying Fortress a na základě hraní u distributora udělila 65% s následujícím verdiktem: "Datadisk, který přináší totéž co původní hra, jen s větším důrazem na boj. Inovací je poměrně málo, zásadním vylepšením je však zkvalitněný příběh. Očekávání ale byla větší..."

Read this next