Skip to main content

Tipy na SteelSeries dárky pod stromeček

Klávesnice, myš nebo sluchátka?

Oblíbený producent herního příslušenství SteelSeries má nedlouho po Black Friday další prodejní akci na CZC.cz, která může pod vánočním stromečkem potěšit všechny hráče.

Při objednání v těchto dnech ještě obchod garantuje dodání do Vánoc. Začít můžeme třeba klávesnicemi.

Steelseries Apex Pro je mechanická herní klávesnice s nastavitelnými spínači OmniPoint, pevnou konstrukcí z hliníku řady 5000, OLED displejem pro zobrazení důležitých informací, individuálně nastavitelným RGB podsvícením kláves anebo s funkcí anti-ghosting a n-key rollover. Jde o provedení s numerickým blokem a americkým rozložením kláves.

V hnědém nebo modrém provedení je pak k dispozici o něco levnější klávesnice SteelSeries Apex 7. Oproti verzi Pro v ní chybí spínače OmniPoint, ale jinak disponuje stejnými klíčovými vlastnostmi. Díky nim můžete hrát doslova jako o život a Apex 7 tak posune vaše herní výkony na novou úroveň.

Připomeňme si tedy, o co jde: OLED displej zobrazuje důležité informace. Mechanické spínače prý mají životnost 50 milionů stisknutí. Fajn je také dynamické RGB osvětlení každé klávesy samostatně. Hráči ocení prémiovou magnetickou opěrku rukou, ostatní zase průchozí USB port a vyhrazené klávesy pro multimédia.

SteelSeries Sensei Ten je zase kvalitní herní myší, vhodnou pro praváky i leváky. "Ten" je japonský znak pro "nebe". Myš je prý elegantní, má mechanické spínače s vysokou životností až 60 milionů stisknutí a nechybí podsvícení. DPI si zvolíte podle sebe s krokem 50 DPI.

Tvar myši přináší maximální pohodlí a flexibilitu pro veškeré styly držení myši. Nezáleží na tom, jak si ji chytnete. Má být neuvěřitelně flexibilní, a tak si s ní užijete dlouhé hodiny hraní. Sensei Ten přichází jako první s úplně novým senzorem TrueMove Pro. Ten byl vyvinut tak, aby fungoval perfektně na libovolném povrchu. Ať už tedy máte jakýkoliv stůl či podložku pod myš, nemusíte se bát. Sensei Ten se po povrchu bude prohánět bez nejmenšího problému.

Hráče ve vaší rodině také můžete obdarovat herními headsety Arctis 3, 5, 7 a 1. Máte téměř zaručeno, že budou jásat. Jde totiž o sluchátka, která splní i náročná očekávání a požadavky.

Dokonalý zvuk vás omráčí svou krystalickou čistotou a sílou. Nošení je tak pohodlné, že ani po mnoha hodinách nebudete trpět bolestí uší jako u jiných sluchátek. A nechybí RGB osvětlení ani zasouvatelný mikrofon, aby byl headset kompletní.

Skvělý a elegantní design, který SteelSeries Arctis 5 nabízejí, je velice důležitý. Stejně jako praktický a pohodlný rám, který lze nastavit podle potřeby k naprostému komfortu. Co je však u sluchátek na prvním místě? Samozřejmě zvuk. Špičkový prostorový „3D" zvuk 7.1 vás nenechá na pochybách, že tohle je přesně to, po čem jste vždy toužili. Pusťte si hudbu, zavřete oči a nebudete vědět, jestli jste doma nebo v koncertní síni. Frekvenční rozsah 20 - 22 000 Hz vám umožní slyšet vše, čeho jsou lidské uši schopny.

Součástí ultralehkých a stylových sluchátek SteelSeries Arctis 5 je také praktický zasouvatelný mikrofon, který lze jednoduše schovat do levého náušníku. Sluchátka tak můžete využívat při hraní jako klasický headset s vysoce kvalitním mikrofonem - a při poslechu hudby jednoduše mikrofon ukryjete.

Sluchátka můžete připojit k počítači, notebooku i dalším zařízením díky univerzálnímu rozhraní USB. Případně lze použít 3.5mm 4pólový adaptér. Pohodlí navíc zajistí 3 m dlouhý kabel a možnost ovládání hlasitosti přímo na pravém náušníku.

Kdo by preferoval verzi za zajímavou, tedy o něco nižší cenu, pro toho jsou určeny SteelSeries Arctis 1 za 1399 Kč.

Nabízí skvělý zvuk za dostupnou cenu. Jako ostatní modely jsou vybavená kvalitními 40mm neodymovými měniči, jejichž frekvenční rozsah je velmi pěkných 20 Hz - 20 kHz. Jistě uvítáte ultralehký design s nastavitelným rámem či praktický mikrofon, který je odnímatelný a vhodný na cesty. Pohodlí i při dlouhém nošení. Univerzální 3,5mm jack konektor pro připojení k řadě zařízení.

Tento článek je placenou inzercí.

Read this next