Skip to main content

Tour De France 2022 a Pro Cycling Manager jsou nyní v prodeji

Dvě hry na kolech.

Vydání dvou sportovních her na kolech od vydavatelské společnosti Nacon avizoval distributor Playman.

Tour de France vás přenese doprostřed dění nejslavnějšího cyklistického závodu na světě, který svou jedinečnou napjatou atmosférou plné rivality, málem nadlidských výkonů a perfektní ukázkou správného sportovního chování překonává i český Tour de Pub. Ve hře Pro Cycling Manager si naopak nazujete naleštěné boty vysokého manažera cyklistického týmu a v drsné konkurenci dovedete svůj tým mezi světové špičky nebo se ztratíte v prachu dějin.

V oficiální hře Tour de France 2022 soutěžíte o žlutý trikot. Užijete si nový online režim s týdenními výzvami a žebříčky. V sólovém režimu nyní můžete řešit incidenty (úrazy, nemoci) během 92 dostupných etap.

Pro Cycling Manager 2022 je zase o trochu jiné náplni, byť se stejným námětem.

Nábor, rozpočet, strategie: veškerá rozhodnutí děláte vy. Prozkoumáte nový systém pro hledání mladých potenciálních talentů, nové možnosti úpravy zážitku, agresivnější peloton a spousta dalšího.

Dále je tu přístupnější rozhraní (nová stránka cyklistů), přepracovaný systém výdrže a odolnosti, to vše na 21 oficiálních etapách závodu Tour de France 2022.

Read this next