Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příběhový trailer z Iki z Ghost of Tsushima: Directors Cut

Info o rozšíření + PS5 obrázky.

Sony před okamžikem zveřejnila v pořadí druhý trailer z Ghost of Tsushima: Directors Cut.

Tentokrát se má věnovat příběhu z nového ostrova Iki z rozšíření této PS4/PS5 exkluzivity, takže ve videu samotném jsou spíš cutscény a postavy než ukázky prostředí.

Vše bude k dispozici už 20. srpna - více v oznámení nebo o větší velikosti hry.

Watch on YouTube

Jak se píše na PS Blogu, příběh bude o konvertované šamance zvané the Eagle, která s Mongoly nejen dobývá nová území, ale také ovládá cizí duše. Nebezpečí, které představuje pro místní lid, je tak mnohem větší než cokoli jiného z minulosti.

Jin se tedy vrátí na ostrov, kde už jednou byl, kde bude čelit starým obavám a traumatům, i objevovat temnou historii klanu. Má jít o zdivočelou zemi plnou nájezdníků a kriminálníků, kde to samurajové neměli pod kontrolou po dekády. Musíte se proto domluvit s dalšími postavami, aby vám pomohly, jinak bude i zbytek Japonska v ohrožení.

Na Iki narazíte i na piráty, překupníky a šílené mnichy v jeskyních, kteří odvypráví emocionální, osobní příběhy. Ty budou i o uzdravování, což má být velká výzva, zbavit se starých jizev a překonat nastalé potíže, třeba za pomoci stealth postupu. Nové screenshoty z PS5 verze:

Read this next