If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uniklý trailer z Mercenaries Inc.

Měla to být onlinovka v otevřeném světě.

Bývalý grafik zavřeného studia EA Pandemic na Vimeo nahrál video z dosud neznámé hry s názvem Mercenaries Incorporated. A není to ledajaký trailer - vypadá, jako by byl skoro připraven k oficiálnímu zveřejnění, protože obsahuje hudbu střiženou na míru, reklamní slogany i logo.

Mělo jít o multiplayerovou akci v otevřeném herním světě. Živí hráči tu svádějí přestřelky, používají střílny, přejíždějí protivníky, vyklánějí se z vozidel, když je týmový kolega řídí, nebo létají ve vrtulnících. Přírodní prostředí Jižní Ameriky se zdá být opět zničitelné, což se ukazuje na odstřelu mostu. V levém dolním rohu nechybí ukazatel stavu financí.

Mecenaries Inc, kteří měli přijít na PC, PS3 a X360, si ale nikdy nezahrajete. Podle životopisu Doriana Compo i podle informací Eurogameru byl tento projekt zrušen.

Stalo se tak před 14 dny, kdy EA oznámili odpískání dvanácti zatím neohlášených titulů. A třetí Mercenaries byli právě jedním z nich, což nás - narozdíl od jiných zrušených her od EA - tolik mrzet nemusí.

Důvody se dají připisovat slabým prodejům Mercenaries 2, jimž byla tato hra možná až přespříliš podobná, včetně dnes už zastaralé grafiky a absenci nových nápadů. Nebo sázce výrobce na nadějnější onlinovku APB a samozřejmě nutnost šetřit v současné těžké době pro EA. UPDATE: hra nakonec není zrušena.

Tagged With

Comments