If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Trailery: Gotham Knights, Nightingale, Witchfire, Outriders DLC, The Quarry, Street Fighter 6

Souhrn.

Z říjnové komiksové akce od Warner Bros se na Summer Game Festu představil Nightwing:

Nový sestřih z Nightingale, survival crafting onlinovky ve sdíleném světě s kartičkami Realm Cards od veteránů z Bioware (oznámení):

Pořádně se nám ukázalo dark fantasy FPS dílo od The Astronauts, The Witchfire. Exkluzivita Epicu (později i jinde), má být na Early Access brzy, ačkoli blog tvůrců mluví až o 4. čtvrtletí 2022.

Příležitost připomenout se nevynechalo rozšíření Worldslayer pro Outriders a to ve formě co-op traileru. Ti s digitální předobjednávkou budou mít k DLC 48 hodin náskok, více o závěrečném obsahu ve streamu již tento pátek od 20:45 našeho času.

V krátké době znovu vidíme Warhammer 40,000: Darktide, co-op akci od autorů Vermintide, xboxovou konzolovou exkluzivitu nedávno potvrzenou na půlku září:

Zítra vycházející a vysoko hodnocené The Quarry ve startovním traileru:

Z bojovky Street Fighter 6, o které ještě znovu uslyšíme na akci Capcomu příští týden, se vše točilo okolo postavy jménem Guile. Vydal se sice domů, aby se stal rodinným mužem, ale teď se vrátil. Prý je schopen udržet protivníky daleko od sebe a poznáte ho podle typických pohybů s nějakými novými přírůstky:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments