Skip to main content

Trojrozměrná plošinovka Clive ‘N’ Wrench s minipříručkou a sběratelskou edicí

Roztomilá dvojice zvířecích hrdinů.

V trojrozměrné plošinovce Clive ‘N’ Wrench na vás čeká roztomilá dvojice originálních zvířecích hrdinů – králík Clive a opička Wrench, držící se mu na zádech, seč jí síly stačí. Vydejte se s nimi na dobrodružnou výpravu napříč časem i prostorem v ledničce z 50. let a pokuste se překazit ďábelské plány tyranského doktora Daucuse!

Jednoho osudného rána se profesorka Nancy Merricarpová probudí a zjistí, že její s hrdostí vystavené plány pro cestování časem jí v noci štípnul proradný doktor Daucus. O pár okamžiků později se nebe rozzáří fialovým zábleskem z objevivšího se časoprostorového portálu. Do něj hbitě vskočí doktor Daucus i se svou parťačkou, generálkou Olgou Chestycoughovou, a portál zmizí stejně rychle, jako se objevil. Nancyin bratranec Clive a její učedník Wrench jsou naštěstí už také vzhůru a mohou se proto okamžitě pustit do pronásledování zlomyslného doktora s cílem učinit přítrž jeho podlým plánům. Aby se jim to ale podařilo, budou se muset i oni vydat na cestu časem!

  • Dobrodružná trojrozměrná plošinovka pro jednoho hráče.
  • 11 životem překypujících, okouzlujících světů inspirovaných různými historickými obdobími.
  • Sběratelské předměty roztroušené po úrovních – kapesní hodinky, klíče a starodávné kameny.
  • Spousta soubojů s bossy s využitím nápaditých herních mechanismů.
  • Pestrá směsice svérázných, nezapomenutelných postav – kladných i záporných.
  • Rozmanité možnosti ovládání včetně hbitého parkourového poskakování a ohromujícího „šimpanzího vrtulníku“.

Domácí distributor HYPE řekl, že hra u nás vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch 24. února 2023 ve standardní a sběratelské edici. Standardní edice obsahuje navíc minipříručku speciálních pohybů.

Sběratelská edice obsahuje navíc magnetku na lednici s ledničkou a dvojicí našich hrdinů, 16 sběratelských kartiček s herními postavami, barevnou příručku se sadou tipů a triků a originální herní soundtrack na CD.

Read this next