Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci World of Tanks představí svůj první konzolový projekt

Na E3 budou i lodě.

Němečtí Wargaming.net jsou v laufu. Po šlechetném, nezvyklém rozhodnutí financovat vývoj různých open-source projektů, aby se jim tím odvděčily za jejich četné využití ve World of Tanks, pro pohánění serverů nebo pro studium podkladů na Wikipedii, dnes dopoledne avizovali své plány pro červnový veletrh E3.

Největší novinkou se v Los Angeles stane jejich vůbec první konzolový projekt, který připravují ve spolupráci s Day One Studios (nyní Wargaming West), což jsou autoři F.E.A.R. 3 nebo Mech Assault. Zatím se neví, o co přesně půjde, ale novináři si hru budou moci osobně vyzkoušet.

Vedle toho bude na E3 prezentačkách za zavřenými dveřmi poprvé předvedena finální verze World of Warships, v pořadí třetí F2P titul od této firmy, tentokrát orientovaný na lodě a námořní bitvy, čemuž má být přizpůsobeno údajně revoluční kino i jeho ozvučení. Nové obrázky:

Nejvíce však na výstavišti budou vidět letadla World of Warplanes, v nichž se budou na místě konat turnaje pro veřejnost. Naše nedávné dojmy z bety spolu s rozhovorem s Wargaming.net si můžete přečíst zde. Pokud jste si tam požádali o některý z dodatečných klíčů a nefungoval vám, nyní by už vše mělo být v pořádku, když byla prodloužena jejich platnost.

Read this next