Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

World of Tanks dostanou příběhové kampaně

Singleplayer do F2P.

Free-2-Play tanky původně z roku 2010, které se staly světovým fenoménem a holdují jim i starší muži v rozpadlých manželstvích, se zásadně rozrostou. Ovšem pouze na konzolích, bohužel nikoli na PC (důvody neznáme).

Už v úterý 22. srpna do World of Tanks (Alza.cz) na PS4/X1/X360 přibudou dvě singleplayerové příběhové kampaně - Brothers in Arms a Flashpoint Berlin - přičemž další dvě "War Story" mají následovat vzápětí.

Watch on YouTube

Budou čerpat jak ze skutečné historie, tak z fikce a alternativních scénářů vývoje, aby to nebyla nuda. Kampaně půjde hrát jak sólo, tak kooperativně.

Nejprve se zúčastníte bitvy o Rumunsko, kde se utkají tanky US M4 Sherman a německé panzery. Poslouží jako takový tutoriál, který hráče naučí základní pohyby, krytí či odstřelování. V druhé, už smyšlené kampani se pak ocitnete za Studené války v Berlíně, kde se pohybuje spojenecký konvoj napříč sovětským územím.

War Stories budou šířeny jako bezplatný update standardní hry, s totožnou monetizací jako dosavadní multiplayer. Počítá se s podporou 4K rozlišení a nějakými vychytávkami na PS4 pro a X1X, chybět nebudou ani PS4 trofeje.

Read this next