If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrce první Mafie zakládá nové studio

Daniel Vávra hledá zkušené vývojáře.

Zajímavá zpráva se včera objevila na Twitteru Daniela Vávry, který je v oficiálních titulcích uveden jako scénárista, režisér a grafik prvního dílu Mafie. Uvádí se též jako autor příběhu a jeden z pěti designérů Mafie II. V 2K Czech už déle nepracuje a nyní v Praze zakládá nové studio pro vývoj her:

"Vážení přátelé, věci se pohnuly zajímavým směrem a my proto na zcela nový projekt hledáme senior animátory a grafiky. Fulltime, Praha, AAA, zkušenosti podmínkou. Kdo by měl zájem zažít dobrodužství při vývoji nového titulu ozvěte se na info@danielvavra.com. Víc infa prosím po mě zatím nikdo nechtějte :)," napsal.

Navzdory varování jsme se Daniela Vávry museli zkusit optat, jestli to může blíže komentovat: "Zatím ani moc ne. Sháníme nové lidi na úplně novou věc. To je zatím asi tak všechno, co ze mě dostanete :)"

Pro zkušené vývojáře to je pozitivní novinka - mají o možnost více, kde mohou pracovat, pokud v některém z toho minima přeživších domácích studií nejsou spokojeni. Eurogamer k tématu zjišťuje další informace...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Mafia

PS2, Xbox, PC

Mafia II

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments