Skip to main content

Jak na reklamace chodí pirátské hry

+ soutěž o figurky WWE 2K16.

Práce na reklamačním oddělení distributora bývá řehole, která dotyčné poznamená až do smrti. Musejí asertivně přijmout obrovskou várku stížností a nadávek od nespokojených zákazníků, kteří si na ně vylévají zlost, že jim některá hra nefunguje, přestože za ni řádně zaplatili. Lze proto pochopit, když si tací zakládají negativistické blogy či to po čase raději vzdají a odejdou jinam, protože to nashromážděné zlo ze sebe prostě musejí nějak dostat.

Občas tam však zažijí i vtipné situace, z nichž jednu dala všanc Cenega Czech a sklidila s ní u hráčů značný ohlas: "I takovéhle kousky nám chodí na reklamace. Účtenku dotyčný „překvapivě" neměl:"

Jak distributor posléze vysvětlil, zákazník si koupil z druhé ruky Special Extended Edition, kde je hra Mafia 2 + kompilace DLC. Přišla mu krabička, kde byl disk se hrou vypálený a DLC disk originál. Hru poslal na reklamaci proto, že mu DLC nešla nainstalovat. Proto se pod vypáleným diskem skrývá originální disk. Jak to celé dopadlo, to už jsme se bohužel nedozvěděli, patrně nijak.

Cenega Czech také na svém Facebooku až do konce tohoto týdne pořádá soutěž v souvislosti s wrestingem od 2K:

"PC verze wrestlingu WWE 2K16 tu bude co nevidět, a tak jsme se rozhodli uspořádat soutěž. Ne o hru samotnou, ale o sběratelské figurky Funko POP vytvořené podle jednoho z wrestlerů, kteří ve hře vystupují. O koho přesně jde, to je jedna ze soutěžních otázek," uvádí se s odkazem na otázky na Google Docs.

Read this next