Skip to main content

Dabér hrdiny Mafia 2 mluví o brzkém infu o Mafia 3

Něco o tom asi ví?

Když se ho na to lidé zeptali před rokem, odpověděl jim sebejistě, že Mafia 3 ještě není ve výrobě. Avšak nyní otočil a tvrdí už něco jiného.

Rick Pasqualone, dabér hlavního hrdiny (Vita Scaletta) z české hry Mafia 2, včera zveřejnil pár slov, které doslova zamávaly fanouškovskými stránkami jako Mafia-Czech.Games.net, které už zanášely nánosy prachu:

"Velmi brzy bychom mohli mít nějaké vzrušující zprávy o Mafia," napsal hned dvakrát na jeho osobní Twitter, kde má kupodivu jen stovku fanoušků.

Není jasné, co má toto prohlášení znamenat, jestli Pasqualone něco konkrétního ví, třeba na základě nedávno proběhlého natáčení. Nebo zda jen neurčitě utěšuje netrpělivé tazatele obvyklou frází, která se může odvolávat třeba na naději ohlášení hry na E3 za půl roku odteď.

Pokud se však tento dabér vážně podílí i na pokračování Mafia 3 (dočasný název pro snazší pochopení, hra se vůbec nemusí takto jmenovat), značilo by to účast té samé postavy jako minule, byť nemusí hrát ústřední roli. Nepochybně Pasqualone musel před zahájením spolupráce s vývojáři podepsat přísnou NDA smlouvu o mlčenlivosti, aby nenarušoval pečlivě naplánovaný marketing od 2K podobnými neuváženými výroky. Ale nestalo by se to od lidí mimo branži poprvé ani naposled.

Že se něco ohledně dabingu mohlo dít, avizovaly spekulace z loňského března, podle nichž specializovaná agentura hledala tři herce na natáčení. Hra se dle úniku měla odehrávat v otevřeném světě amerického státu Lousiana a městě New Orleans.

Sháněla dabéry pro postavy Franklina (vážně zvolí 2K to samé jméno jako v GTA 5?, Tonyho a Mickeyho. Tomu prvnímu je dvacet let a umí si poradit, jak čehokoli docílit za každou cenu. Tony je třicátníkem nadaným na matematiku a statistiku, který kraluje ve sportovním sázení. A konečně Mickey měl být teenagerem, který toho hodně namluví a chová se jako pouliční podvodník.

Přesně před rokem jsme psali, že vývoj Mafia 3 měl být v americkém studiu 2K zrestartován v návaznosti na proběhlé změny v domácí pobočce 2K Czech.

Read this next