Skip to main content

Čtyři roční období do Fallout 4

S modem je jako The Last of Us.

Originální modifikaci pro loňský hit Bethesdy (koupit na Alza.cz) připravil fanoušek s přezdívkou GameDuchess. Plynulé střídání ročních období jako ve skutečnosti sice nezařídí, ale musíte si je přepnout manuálně. Preferujete radši jarní trávu, vysušenou poušť v létě, podzimní listí nebo spíš sníh? Je to jen na vás, jakou Pustinu preferujete, možná vám pak bude připomínat The Last of Us?

Watch on YouTube

Mod stáhnutelný odsud kombinuje několik existujících úprav pro Fallout 4. Autor dopředu varuje, že pokud se domníváte, že po výbuchu atomovky by takhle zdevastované prostředí vypadat asi nemělo, běžte se kouknout, jaké to je nyní v Černobylu nebo v japonské Hirošimě. Tam navíc ještě neuplynulo 200 let jako ve hře.

Jelikož jsou textury v rozlišení 4K, může se vaše grafická karta zadýchat a dojít k poklesu plynulosti. Snaha byla o rozumný poměr mezi kvalitou a výkonem. Doporučuje se jinak zazálohovat uložené pozice, abyste o něco nepřišli. Pokročilejší verze modu se dá očekávat až po vypuštění editačních nástrojů od výrobce.

Read this next