Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už oficiálně Need for Speed Hot Pursuit i s hraným filmečkem

+ další detaily.

Základ o oživení oblíbených honiček rychlých sporťáků s policisty z roku 2010 víte z včerejšího článku. Večerní oficiální oznámení proto bereme jen jako doplněk vyřčeného:

Remaster Need for Speed: Hot Pursuit vyjde pro PC, PS4, Xbox One a Switch, přičemž konzolovky stojí 40 dolarů a počítačová verze o 10 méně. Venku opravdu toho 6. listopadu, jen na Nintendu o týden později.

Na to, že se jedná jen o modernizaci, se EA nezvykle plácli přes kapsu a natočili hraný filmeček, který má dokonce i výbornou myšlenku, jak chudáka hráče provází deprese z prohry v závodě.

Nicméně cílem tady nejspíš bylo hlavně zamaskovat, že samotné záběry z hraní nevypadají příliš oslnivě, proto jich tam ani tolik vidět není a suplují to herecké výkony v americkém městečku:

Watch on YouTube

Fajn je i to, že video připomíná funkci Autolog pro soupeření s živými hráči na silnici, včetně cross-platform hraní. Součástí bude také aktualizovaný Photo mód.

Na PC můžete hrát ve 4K maximálně v 60fps (úmyslný zámek kvůli mulťáku), na PS4, X1 a Switch v 1080p a 30fps, na PS4 Pro a Xbox One X potom lze zvolit mezi 1080p a 60fps nebo 4K a 30fps.

Další obrázky níže, více na homepage, kde je také seznam všech aut.

Read this next