Skip to main content

Už se můžete stát zabijákem démonů

Venku je Demon Slayer.

Společnost SEGA uvedla na trh hru Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles, která je inspirovaná stejnojmenným celosvětově úspěšným anime.

Hra je nyní k dispozici pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a Steam.

Startovní trailer:

Watch on YouTube

Hráči se ocitnou v období Taisho v Japonsku. Tanjiro, dobrosrdečný chlapec, který prodává uhlí, aby si vydělal na živobytí zjistí, že jeho rodina byla vyvražděna démonem. Aby toho nebylo málo, jeho mladší sestra Nezuko, která jediná útok přežila, byla také v démona přeměněna. Ačkoli je Tanjiro zdrcen těmito událostmi, rozhodne se stát zabijákem démonů, aby mohl pomoc sestře stát se znovu člověkem a pomstít svou rodinu.

Smutný příběh sourozenců, kde se proplétají osudy lidí a démonu začíná právě teď! Připojte se k Tanjirovi z anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba a sledujte jeho cestu.

• Vzrušující bitvy v aréně - osvojte si množství velkolepých dovedností a překonejte vyzyvatele v místních nebo online soubojích.

• Pokračující drama - chopte se Tanjirova meče a veďte jej na cestě stát se zabijákem démonů a pomozte mu přeměnit sestru Nezuko zpět na člověka.

• Napínavé boje - akce a drama vyvrcholí ve speciálně upravených arénách, kde se utkáte s mocnými démony, kteří otestují Tanjirovu odvahu.

• Originální obsazení dabingu z anime - užijte si autentičnost díky původnímu anglickému a japonskému hlasovému obsazení z anime.

Read this next